3MP 4G SIM otočná kamera na baterie se solárním panelem, UB


Cena
4 290 Kč

Výrobce
Hiseeu

Kód produktu
3MP-4G-WP-SOLAR

Upřesněte výběr produktu

ks

Venkovní 3G/4G SIM solární otočná kamera s 3MP snímačem o rozlišení 2304*1296px a vestavěnou nabíjecí baterií. Nabíjení ze solárního panelu. Podpora 4G mobilních sítí, zcela samostatně fungující kamera bez el. proudu a wifi. Lze tak umístit kamkoliv. Více

Venkovní PTZ kamera na baterie s 3MP snímačem a solárním panelem 8 W s podporou 4G SIM

Hlavní výhodou této kamery je provoz na baterie. Je zcela nezávislá na el. energii ze zásuvky a můžete ji tak používat téměř kdekoliv. Další velkou výhodou je to, že do kamery lze vložit SIM karta, která podporuje evropské 4G LTE sítě. Po připojení solárního panelu se bude baterie automaticky nabíjet a je tedy zcela bezúdržbová.

Kameru také lze dobít klasickou USB nabíječkou na mobil. Po nabití a při normálním provozu (zapne se cca 10x za den) vydrží 30 dní (bez dobíjení panelem). Po připojení panelu se v závislosti na sětelných podmínkách kamera automaticky dobíjí a teoreticky může běžet 365 dní v roce.

Kamera disponuje 3MP snímačem a video výstup tak nabízí skvělé rozlišení 2304x1296px, díky kterému bude obraz perfektně ostrý a čistý, a to i při nočním záznamu. Pomocí aplikace UBox provedete všechny potřebná nastavení.

Kamera může záznam nahrávat na SD kartu o max. kapacitě 128 GB anebo si záznam můžete ukládat do cloudu.

Kamera je otočná, ale z důvodu co největší výdrže baterie není funkce sledování osob podporována. S kamerou ale můžete pohodlně otáčet pomocí mobilního telefonu.

4G LTE otočná venkovní kamera se solárním panelem

4G kamera funguje bez wifi a el. proudu

Na co se můžete těšit?

  • 3MP objektiv s Ultra HD rozlišení 2304*1296px
  • vestavěná dobíjecí baterie o kapacitě 15600mAh, výdrž až 365 dní
  • možnost dobíjení solárním panelem, dodáván 8 W
  • připojení pomocí 4G LTE
  • úhel záběru 120°
  • inteligentní denní i noční vidění s automatickou detekcí osob
  • upozornění na alarm v aplikaci, výstražné houkání a možnost rozsvícení bílých LED diod
  • záznam audia
  • obousměrná audio komunikace, lze použít jako interkom
  • záznam v H.265 kodeku, více zaznamenaného videa při menší velikosti souboru, na kartu se vejde více záznamu při stejné kvalitě

Kam kameru umístit?

Největší výhodou kamery na baterie je právě její umístění. Typicky ji využijete všude tam, kam z jakýchkoliv důvodů nelze natáhnout el. proud. Díky tomu, že je kamera napájena z dobíjecích baterií, které se navíc mohou nabíjet solárním panelem, je jedinou podmínkou pokrytí mobilním signálem. Poté se do kamery můžete připojit odkudkoliv.

LTE Kamera na baterky

PTZ ovládání

S venkovní kamerou na baterky můžeme otáčet pomocí aplikace v mobilním telefonu. Jednoduše klikáte na živý náhled a kamera se otáčí na vámi zvolené místo. Horizontálně se zvládne otáčet o 355°, vertikálně pak o 90°.

PTZ ovládání kamery na baterky

Automatická detekce osob

Kamera může být nastavena tak, aby její výdrž na baterie byla co největší. Díky inteligentnímu PIR senzoru se probudí z klidového stavu jen tehdy, pokud detekuje pohybující se osobu. Současně také začne nahrávat záznam a může vás také upozornit emailem nebo notifikací v aplikaci na narušení střeženého prostoru. Kamera také může houkat a odstrašit tak nezvaného hosta. Poté kamera opět přechází do pohotovostního režimu, kdy spotřebovává minimum energie.

Díky nenovějším AI algoritmům dokáže kamera velmi účinně detekovat osoby. Nedochází tak k falešným poplachům, protože pohybující se zvířata nebo třeba auta alarm nespustí.

Inteligentní detekce osob

Dokonalé pokrytí prostoru

Díky neobvyklému širokému úhlu záběru 120° dokáže kamera střežit ve statické poloze mnohem více prostoru. Dosah pohybového čidla PIR je 9 m.

PIR detekce osob

Inteligentní režim spotřeby

Kvůli úspoře baterií je ve výchozím stavu kamera naprogramovaná tak, aby právě životnost baterie a tím pádem i bezúdržbový provoz kamery byl co největší. Pokud kamera ve svém zorném poli detekuje pohyb osoby, začne nahrávat video a pořizuje fotky. Také v reálném čase zašle upozornění do mobilní aplikace UBox. Jakmile střežený prostor osoba opustí, kamera se uspí. Jakmile opět detekuje pohyb, probudíse a celý cyklus se opakuje.

Různé režimy provozu solární kamery

Inteligentní IR-Cut filtr pro barevné noční vidění

Inteligentní IR-Cut filtr automaticky přepíná mezi dnem a nocí tak, aby snížil barevný nádech ve dne a zvýšil jas obrazu v noci. Tím se dosáhne toho, že obraz je za všech světelných podmínek čistý a s minimálním šumem. 

Díky inteligentnímu IR-Cut filtru lze také nastavit kamera tak, aby se v noci při detekci osob automaticky přepnula do barevného režimu. Díky vysoce výkonným LED diodám si kamera automaticky přisvítí, takže bude obraz čistý a jasný.

Barevné noční vidění

Obousměrné audio

Kamera je vybavena výkonným reproduktorem a mikrofonem. Díky tomu jí můžete využívat i ke komunikaci s okolím. Typicky můžete kurýrovi říci, kde vám má zanechat balíček.

Hlavní funkcí mikrofonu je však nahrávání zvuku. Pomocí reproduktoru pak kamera vydává výstražná upozornění, a to buď přednastavená anebo vaše vlastní.

Obousměrná audio komunikace

Záznam na SD kartu nebo Cloud

Kamera může ukládat zaznamenané video buď na SD kartu o max. velikosti 128 GB . Je tak možná dvojí ochrana nahraného videa. 

Pořízený záznam lze pak pohodlně prohlížet buď v mobilní aplikaci anebo si ho v plné kvalitě stáhnout do PC a využít dalšího editačního programu na přiblížení či vyhlazení videa. Díky inteligentnímu záznamu je možné prohlížet jen videa se zaznamenanou detekcí pohybu anebo nahrávat záznam jen při detekci osob.

Různé možnosti ukládání záznamu

Špičkový video kodek H.265

Díky využití kodeku H.265 se při stejné kvalitě na SD kartu nebo do Cloudu vejde více záznamu. To znamená, že se na vaší SD kartu oproti kodeku H.264 vejde až o 50% více záznamu, což pochopitelně snižuje náklady na úložná média.

Kodek H.265 využívá nižší šířku pásma, je rychlejší při načítání videa a také plynulejší při jeho přehrávání. Využívá metodu inter i intra frame a díky tomu lze dosáhnout kvalitnějšího záznamu při účinnější kompresi.

Inteligentní kodek H.265

Záznam s inteligentním přehráváním

Uložené video na SD kartě nebo v Cloudu si můžete jednoduše přehrávat v mobilní aplikaci. Díky inteligentnímu zvýrazňování alarmu s detekcí osob pak v záznamu rychle najdete požadovanou událost. 

Záznam může být uložen v libovolně velkých blocích, takže hledání podle času pro vás bude ještě přívětivější.

Přehledné přehrávání záznamu v aplikaci

Vnitřní i venkovní použití

Kamera je vyrobena z vysoce odolného ABS plastu, který vydrží i extrémní podmínky. Disponuje vysokým stupněm krytí IP66, které zabraňuje nejen vniknutí prachu, ale hlavně je to ochrana proti intenzivně tryskající vodě. Tím pádem se nemusíte bát umístit kameru přímo na zeď domu.

Odolnost solarni kamery na baterky

Způsob připojení

Do kamery vložíte jakoukoliv SIM kartu, která podporuje 3G/4G LTE internet. Poté se kamera automaticky připojí na mobilní síť. Poté stačí stáhnout aplikaci UBox, naskenovat QR kód na kameře a jste připojeni. Tak jednoduché to je.

Instalace SD a SIM karty

Sledujte živý náhled odkudkoliv

Díky technologii P2P se do vaší kamery můžete připojit z kteréhokoliv místa na světě. Navíc můžete kameru sdílet se svojí rodinou, přáteli nebo ochrankou. 

A to díky aplikaci pro mobilní telefony UBox (není v češtině, iOS, Android), tablety (iPad, Android) nebo Windows. Stačí si vybrat, jak chcete sledovat záznamy a využít tak přesně to, co vám nejvíce vyhovuje. CMS software pro počítač pak může sloužit jako dobrý nástroj pro správu nahraného materiálu.

Vzdálený přístup do kamer

Sdílená wifi kamera

Přidání do aplikace UBox

Aplikaci si jednoduše stáhněte z obchodu Google Play a nebo Apple Store. Poté si vytvořte účet a pak již můžete přistoupit k samotnému přidání kamery. Viz. video níže. Aplikace je v angličtině, ale podle českého návodu zvládne nastavení a následné ovládání každý.

Popis kamery

Popis 3MP solární 4G kamery

Popis 3MP solární 4G kamery

SIM karta

Ke kameře nabízíme i SIM karty Twist Online, kterou stačí vložit do mobilu, prozvonit kohokoliv a tím ji aktivovat. Poté už stačí SIM kartu vložit do kamery. Ta se pak automaticky přihlásí k síti a vy si ji jednosuše můžete přidat do aplikace Ubox a následně provést potřebná nastavení.

SIM již obsahuje kredit 200 Kč, který můžete využít na data o velikosti 500 MB během 12ti měsíců. Jde o jednu z nejvýhodnějších SIM na trhu!

Datová SIM karta do 4G kamer

Parametry
Aplikace UBox
Automatické sledování ne
Automatický záznam při detekci osob
Certifikát IEC 61000-4-5, GB / T17626, CE, RoHS
Citlivost barva 0.1Lux/ čb 0.01Lux
Detekce osob ano
Filtr IR-CUT
Funkce alarmu ano
Kapacita úložiště 128GB
Kompabilita Android, iOS, Windows
Komprese videa H.264, H.265
Materiál ABS plast
Napájení DC 5V/2A, Baterie - dobíjení solárním panelem
Noční vidění černobílé 20m, barevné 15m
Objektiv 4mm
Obousměrné audio ano
Onvif Ne
Otočná ano
Připojení 4G LTE
Přísvit 4 bílé diody / 2 infra diody
Rozlišení 2304x1296px
Rychlost závěrky 1/50(1/60) - 1/10000
Snímací senzor 3MP 1/2.8" CMOS
Stupeň krytí IP66
Typ paměťové karty micro SDXC max. 128GB
Typ upozornění emailem, v aplikaci
Úhel záběru 120°
Umístění vnitřní, venkovní
Video výstup 3MP 2304*1296@15fps; 640x360@15fps
Vyhlazení šumu 2 d / 3 d noise reduction
Záruka 2 roky
Záznam SD karta, Cloud
Zpracování zvuku G.711A