8MP IP PoE kamerový set, 4 turret kamery, Vid

Cena
od 9 990 Kč

Výrobce

Kód produktu
VID-S-POE-TUR-B

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
2 kamery, 8MP Poe černé, Vid
2 kamery, 8MP Poe černé, Vid
4 kamery, 8MP Poe černé, Vid
4 kamery, 8MP Poe černé, Vid
6 kamer, 8MP Poe černé, Vid
6 kamer, 8MP Poe černé, Vid
8 kamer, 8MP Poe černé, Vid
8 kamer, 8MP Poe černé, Vid

ks

Profesionální 4K 8MP kamerový systém se 2/4/6/8 kamerami a 8kanálovou NVR jednotkou s podporou PoE napájení 48V přes datový kabel. Skvělé rozlišení obrazu 3840*2160px se snímkovou frekvencí 30fps. Odolné kovové tělo, obousměrné audio, pokročilá detekce osob a aut. Čistý a jasný obraz díky snímači SONY. Dynamický rozsah obrazu 120 dB WDR, BLC/3D DNR. Vzdálené ovládání mobilem pomocí aplikace v češtině VideoLink. Více

Nezapomeňte přikoupit1

8MP profesionální kamerový systém, 2/4/6/8ks turret 4K kamery s PoE napájením 48V, černé kovové tělo

Profesionální bezpečností kamerový systém Vidolink nabízí pevné turret kamery s rozlišením 4K. V odolném kovovém těle ukrývají snímací senzor se skvělými 8MPx. Video pak nabízí záznam ve 4K rozlišení 3840*2160px s 30 snímky za vteřinu. Nejzajímavější na tomto setu jsou kamery a jejch obrazový snímač SONY se světelností objektivu F1.6, což znamená, že na snímací čip dopadne více světla a výsledný obraz je zejména v noci výrazně lepší.

Kamerový set obsahuje také 8kanálovou 12MP NVR jednotku, do které můžete vložit pevný disk o velikosti až 10TB. Kamerový systém funguje i bez připojení k internetu. Pokud ho však k internetu připojíte pomocí datového kabelu, bude online a vy se k němu budete moci připojit odkudkoliv. Využít můžete bezplatnou aplikaci v češtině VideoLink.

Hlavní výhodou celého sytému je jeho jednoduché zprovoznění a také bezpečnost nahraných dat. Záznam se totiž ukládá na harddisk v NVR rekordéru, který může být libovolně schovaný uvnitř střeženého objektu. Při destrukci kamery tak nehrozí ztráta nahraných souborů.

12MP POE NVR Videolink - vysoká ochrana dat

Další velkou výhodou je, že instalace samotného sytému je velmi jednoduchá. Ke každé kameře stačí přivést pouze jeden ethernetový (UTP) kabel. Kamery jsou napájeny přímo z NVR rekordéru PoE napájením 48V. Odpadá tak nutnost zřízení napájení 230 V pro každou kameru.

Využití drátového kamerového systému je tak ideální volbou pro profi zabezpečení vašeho domu nebo firmy. Obrovskou výhodou tohoto řešení je také velká odolnost proti výpadkům el. energie. NVR rekordér totiž stačí připojit k UPS záložnímu zdroji. Ten vám pak zajistí nepřetržitý provoz s nahráváním záznamu i při dočasném přerušení elektřiny.

Do 8MP profesionálních kamer jsou integrovány všechny chytré funkce, díky kterým budete mít úplný přehled o vašem majetku, ať už se jedná o dům, obchod či firmu. Díky inteligentní detekci osob vás kamera upozorní na nežádoucí pohyb ve střežené oblasti. Notifikace se zobrazí přímo v aplikaci a vy se pak můžete jednoduše podívat, co se děje.

Na co se můžete těšit?

 • 2/4/6/8ks kamer s objektivem 8MP s 4K rozlišením 3840*2160px@30fps
 • 12MP 8kanálový NVR rekordér (lze připojit 8 12MP UHD kamer)
 • Dokonalé noční vidění na 25 m
 • ovládání kamery pomocí mobilního telefonu nebo přes PC
 • kovové tělo kamery, zvýšená odolnost IP66
 • inteligentní denní i noční vidění s automatickou detekcí osob
 • upozornění na alarm emailem nebo v aplikaci
 • obousměrná audio komunikace, záznam audia
 • záznam v H.265+ kodeku, více zaznamenaného videa při menší velikosti souboru, na HDD se vejde více záznamu při stejné kvalitě
 • snadné připojení pomocí datového kabelu s podporou PoE napájení 48V
 • podpora ONVIF protokolu, kompatibilní s VideoLink
 • dostatečná kapacita HDD, max. 10 TB (není součástí setu)

NVR jako mozek vašeho kamerového systému

Velkou výhodou IP kamerových setů je možnost nahrávání záznamu ze všech kamer do jednoho centrálního úložiště - NVR rekordéru. Do rekordéru se instaluje SATA disk o maximální kapacitě 10 TB. Díky takto obrovskému úložišti a využití moderního video kodeku H.265+ se vám do rekordéru vejde mnohem více záznamu. Díky funkci Overwrite se pak záznam bude automaticky přepisovat a nedojde k zastavení nahrávání po naplnění úložiště.

Pořízený záznam lze pak pohodlně prohlížet buď v mobilní aplikaci anebo si ho v plné kvalitě stáhnout do PC a využít dalšího editačního programu na přiblížení či vyhlazení videa. Díky inteligentnímu záznamu je možné prohlížet jen videa se zaznamenanou detekcí pohybu anebo nahrávat záznam jen při detekci osob.

12MP PoE NVR - nepřetržité nahrávání záznamu

Kam kamery umístit?

Ideálně tak, aby zabíraly vámi požadovanou oblast. Obvykle se jedná o vstup do objektu, jako je vstupní brána a branka anebo vstupní dveře do domu. 

Kamera vám dokonale zabezpečí nejen vaší domácnost, ale hodí se i do vaší firmy. Díky živému náhledu odkudkoliv máte neustálý přehled o tom, co se u vás ve firmě děje. Navíc je kamera konstruována v anti-vandal provedení, takže může být umístěna na viditelném a snadno dostupném místě.

Vid 5MP IP PoE turret kamera, 30 snímků za vteřinu

30 snímků za vteřinu

Dokonale plynulý záznam pohybu. Už žádné rozmazené snímky při následné analýze videa. IP PoE turret kamera nabízí skutečných 30 snímků za vteřinu při plném rozlišení 5MP 2592*1944px.

IP PoE turret kamera, 30 snímků za vteřinu

Teď už vám nic neuteče

Jakmile pokročilé algoritmy detekují osobu ve střežené zóně, okamžitě vám kamerový systém zašle upozornění do mobilu. Můžete tak ihned reagovat a ochránit svůj majetek. Můžete si také určit, co všechno budou kamery nahrávat. Mohou nahrávat video nepřetržitě, kdy se po naplnění HDD v rekordéru začnou automaticky přemazávat nejstarší záznamy a bude se tak nahrávat cyklicky.

Nikdy se tak nepřestane pořizovat záznam. Je jen na vás, jak velký disk si pořídíte. Pokud máte HDD s menší kapacitou, kamerový systém může nahrávat video jen při detekci pohybu. Pokud nechcete, aby kamery pořizovaly záznam když jste doma, lze nastavit přesný časový harmonogram, kdy se záznam bude ukládat.

Chytrá detekce osob

Automatická detekce osob

Díky nenovějším AI algoritmům dokáže kamera velmi účinně detekovat osoby. Můžete si určit střeženou oblast a jakmile bude detekována osoba, kamera vám pošle upozornění o narušení střeženého prostoru. Navíc si můžete vybrat, co všechno bude považovat kamera za alarm. Díky využití umělé AI inteligence dokáže účinně detekovat jak osoby, tak i auta, kola nebo motorky.

Kamera využívá nejmodernější technologie, a tak nedochází k falešným alarmům. Pohybující se zvířata ani větve tak nespustí poplach.

Kamery a NVR rekordér Videolink - chytrá detekce osob, aut a kol

Inteligentní analytika AI

Kamery VideoLink AI dokáží inteligentně filtrovat objekty a zaměřit se na detekci lidí a vozidel, což výrazně zvyšuje účinnost monitorování a přináší výhody pro odvětví související s velkým počtem obyvatel, jako je veřejná bezpečnost, kontrola přístupu a řízení podniků.

Inteligentní analytika obrazuDetekce osob s okamžitým upozorněním

Nově vylepšená detekce osob a vozidel

Jde o skok v inteligentní detekci pohybu. Pokročilá detekce lidí a vozidel detekuje pouze osobu nebo vozidlo, což pomáhá omezit nežádoucí upozornění na pohyb vyvolaná zvířaty nebo náhodnými neživými objekty, jako jsou mávající větve, padající listí, kapky deště atd.

S funkcí detekce pohybu 2.0 máte jistotu, že budete dostávat upozornění pouze na relevantní aktivity - eliminujete 99 % nežádoucích upozornění způsobených zvířaty, povětrnostními vlivy nebo nedůležitými objekty. Náš systém se ve výchozím nastavení inteligentně zaměřuje na tvary lidí a vozidel, čímž výrazně snižuje počet falešných poplachů.

8MP IP PoE PTZ kamera s detekcí osob

Špičková technologie zajišťující čistotu obrazu

Díky pozoruhodnému 120dB WDR zajišťuje výjimečný výkon za vysoce kontrastních světelných podmínek. BLC, 3D DNR a HLC společně zaručují křišťálově čistý obraz a eliminují přeexponované nebo podexponované oblasti. Rozlučte se s obrazovým šumem a přivítejte nedotčené, detailní záběry.

Bezkonkurenční obraz za každých podmínek

Kamery byly testovány téměř ve všech situacích každodenního života, v garážích, u předních dveří, obchodech atd., a to jak při vysokých, tak i nízkých teplotách. Kamery stále dokáží pořizovat stabilní a vysoce věrné záběry bez oslnění, a to v každém testovacím prostředí.

Algoritmy pro vylepšení obrazu 120 dB WDR, 3D DNR pomáhají kameře pořizovat dech beroucí snímky při jakékoli úrovni jasu.

ANNKE C800 - WDR a 3D DNR

Revoluční noční režim

Technologie infračervených LED diod byla vylepšena tak, aby poskytovala videa s dosahem 25 m. 2 IR diody mohou v noci zobrazovat ostrý černobílý obraz, 2 bílé led diody mohou zobrazovat barevný noční obraz na základě funkce umělé inteligence AI.

Když někdo projde střeženým prostorem, spustí se okamžitě AI funkce alarmu. Dvojité světlo bude blikat a v aplikaci Videolink obdržíte okamžité upozornění, které může přijít i do emailu. Pozitivní monitorování může účinně zabránit ztrátě majetku.

5MP IP PoE kamera s detekcí osob, IR noční vidění

Optimalizujte své zabezpečení díky možnosti flexibilního osvětlení

Můžete si vybrat režim osvětlení, který nejlépe vyhovuje vašim požadavkům. Můžete zvolit barevné noční vidění, kdy bílé LED diody svítí 24/7, nebo infračervené osvětlení anebo inteligentní duální osvětlení. V režimu inteligentního duálního osvětlení kamera udržuje infračervené osvětlení, dokud nedetekuje ve střežené oblati osobu nebo vozidlo.

Následně změní infračervený režim na plně barevný a rozsvítí výstažné bílé LED diody, aby zaznamenala kritické detaily v co nejlepší kvalitě. Infračervené diody pro černobílé noční vidění a bílé LED diody pro barevné noční vidění jsou účinné až do vzdálenosti 25 m.

8MP IP PoE turret kamerový systém - inteligentní barevné noční vidění

Starlight Ultra Low-light

Kamery VideoLink využívají snímač HD SONY IMX415 Starvis, který je schopen poskytovat vysoce detailní barevné snímky i v prostředí s nízkou hladinou osvětlení dosahující 0,001 lx - 0,01 lx (barevné) nebo 0 lx (černobílé) a v prostředí s téměř infračerveným světlem bez jakéhokoli doplňkového osvětlení.

8MP IP PoE PTZ kamera, Sony snímací senzor

Clona F1.6

Chytrá IP PoE kamera od výrobce G.Craftsman je vybavena super velkými clonami (F1.6), které umožňují průchod 1,7krát více světla než je běžné u běžných kamer, protože super clona může propustit více světla k senzoru, což výrazně zlepšuje expozici snímku.
IP PoE kamera, super clona F1.6

Širokoúhlý objektiv 2.8mm

Kamera je osazena širokoúhlým typem objektivu 2.8 mm, který pokryje celý střežený prostor o výseči 106.9°. Je zvolen tak, aby vyhovoval různým aplikačním scénářům.

Porovnání různých typů objektivů

RTMP

Kamera VideoLink podporuje živé vysílání RTMP, které obohacuje uživatelský zážitek. Streamovací mediální služby, jako jsou Twitch, YouTube, Facebook Live a živé platformy, jako jsou Dacast, Ant Media a Wowza, mohou přijímat streamování RTMP.

IP PoE turret kamera, RTMP vysílání

Vnitřní i venkovní použití

Síťová kamera Videolink podporuje ochranu proti povětrnostním vlivům a ochranu proti blesku se stupněm krytí IP66, což představuje špičku v oboru, a je tak dobře chráněna proti deštivému a mlhavému počasí.

Kamera je vyrobena z vysoce odolného kovu, který vydrží i extrémní podmínky. Tím pádem se nemusíte bát umístit kameru přímo na zeď domu. Je odolná i proti mrazu a extrémním teplotám. Ani přímý zásah bleskem by ji neměl ublížit.

Vid 5MP IP PoE kamera, IP66

Co budeme střežit?

Nastavte si přesnou oblast detekce pohybu a také vaší soukromou, kde se pohyb detekovat nebude. Jednoduše si tak určíte zabezpečený prostor. Ideální řešení k monitorování venkovních prostor.

ANNKE C800 - oblast detekce pohybu

Zřetelný obousměrný zvuk

Vestavěný mikrofon a reproduktor vám umožní jasně poslouchat a mluvit s kýmkoli, koho kamera zachytí v reálném čase, pokročilá technologie G.Craftsman pro potlačení ozvěny dokáže přenášet zvuky ve vysoké kvalitě bez šumu.

Podpora HDD až do 8 TB

Záznam zvuku

Zvukový záznam zvyšuje bezpečnostní pokrytí a schopnost interpretovat události. Využijte tuto možnost a zaznamenejte video s krystalicky čistým zvukem.

Obousměrné audio

Kamera je vybavena výkonným reproduktorem a mikrofonem. Díky tomu jí můžete využívat i ke komunikaci s okolím. Typicky můžete kurýrovi říci, kde vám má zanechat balíček.

Hlavní funkcí mikrofonu je však nahrávání zvuku. Pomocí reproduktoru pak kamera vydává výstražná upozornění, a to buď přednastavená anebo vaše vlastní.

8MP DOME antivandal PoE kamera - vestavěný mikrofon

Záznam na disk v NVR rekordéru

Kamera nemá slot na SD kartu, tudíž nemůže nahrávat záznam přímo do sebe. Je ji tedy nutné připojit k NVR rekordéru. Je tedy ideální k rozšíření vaší bezpečnostní sestavy.

Velkou výhodou IP kamerových setů je možnost nahrávání záznamu ze všech kamer do jednoho centrálního úložiště - NVR rekordéru. Do rekordéru se instaluje SATA disk o maximální kapacitě 10 TB. Díky takto obrovskému úložišti a využití moderního video kodeku H265 se vám do rekordéru vejde mnohem více záznamu. Díky funkci Overwrite se pak záznam bude automaticky přepisovat a nedojde k zastavení nahrávání po naplnění úložiště.

Pořízený záznam lze pak pohodlně prohlížet buď v mobilní aplikaci anebo si ho v plné kvalitě stáhnout do PC a využít dalšího editačního programu na přiblížení či vyhlazení videa. Díky inteligentnímu záznamu je možné prohlížet jen videa se zaznamenanou detekcí pohybu anebo nahrávat záznam jen při detekci osob.

Pokročilá detekce osob a vozidel

Výběr velikosti disku do NVR

Kamery mohou nahrávat videa na SD kartu anebo do 4K NVR rekordéru bez smluv a bez měsíčních poplatků za cloudové úložiště. Doporučujeme využít speciální pevný disk, který je určen pro nepřetržitý záznam a je navržen přímo pro NVR rekordéry.

Jaký disk mám zvolit do NVR rekordéru?

Nejste si jisti, jak velkou kapacitu HDD potřebujete? Nevadí, právě pro vás jsme připravili přehlednou tabulku, kde je v závislosti na zvoleném počtu kamer uveden počet dní, po kterých dojde k automatickému přemazávání záznamu.

8MP kamery
HDD 2 kamery 4 kamery 6 kamer 8 kamer
1 TB 6,07 3,03 2,02 1,52
2 TB 12,14 6,07 4,05 3,03
3 TB 18,20 9,10 6,07 4,55
4 TB 24,27 12,14 8,09 6,07
6 TB 36,41 18,20 12,14 9,10
8 TB 48,55 24,27 16,18 12,14
10 TB 60,68 30,34 20,23 15,17
12 TB 72,82 36,41 24,27 18,20

Pořízený záznam lze pak pohodlně prohlížet buď v mobilní aplikaci anebo si ho v plné kvalitě stáhnout do PC a využít dalšího editačního programu na přiblížení či vyhlazení videa. Díky inteligentnímu záznamu je možné prohlížet jen videa se zaznamenanou detekcí pohybu anebo nahrávat záznam jen při detekci osob.

Podpora HDD až do 10 TB

Podpora HHD až 10 TB

V závislosti na počtu kamer můžete do NVR rekordéru vložit disk od 1TB až do 10TB. Pro výchozí sestavu doporučujeme disk o min. kapacitě 4TB.

Nepřetržitý záznam bez internetu pomocí NVR

Připojte kamery k 12MP NVR rekordéru. Následně již můžete zahájit nepřetržité nahrávání záznamu i bez internetu. Užívejte si nepřetržité nahrávání, detekci pohybu, plánování nebo možnosti nahrávání událostí.

8MP antivandla kamerový systém - nepřetržitý záznam i bez internetu

Inteligentní vyhledávání a přehrávání

 12MP NVR Videolink podporuje inteligentní vyhledávání a přehrávání podle výsledků analýzy umělé inteligence, například osob a vozidel, což výrazně zvyšuje efektivitu monitorování. Vybrat si můžete také vyhledávání podle detekce motorek nebo kol.

12MP PoE NVR - snadné vyhledání a přehrání záznamu

Pokročilý formát videa H.265+

Kódování H.265+ pomáhá kameře a NVR rekordéru nahrávat delší videa a spotřebovávat menší šířku pásma. Díky využití kodeku H.265+ se při stejné kvalitě na SD kartu nebo HDD v NVR rekordéru vejde více záznamu. To znamená, že se na vaší SD kartu nebo pevný disk oproti kodeku H.264 vejde až o 50% více záznamu, což pochopitelně snižuje náklady na úložná média.

Kodek H.265+ využívá nižší šířku pásma, je rychlejší při načítání videa a také plynulejší při jeho přehrávání. Využívá metodu inter i intra frame a díky tomu lze dosáhnout kvalitnějšího záznamu při účinnější kompresi.

ANNKE C800 - Inteligentní kodek H.265

Žádné zbytečné kabely

Kamerový systém je nakonfigurován tak, že jeho zprovoznění zvládne opravdu každý. Již z výroby jsou kamery spárovány s NVR rekordérem. Po vybalení z krabice je tedy stačí umístit na požadované místo a propojit přibaleným ethernetovým kabelem s NVR rekordérem.

Velkou výhodou PoE napájení kamer přímo z NVR rekordéru je použití pouze jednoho ethernetového kabelu. Jednoduše jsou kamery napájeny přímo z rekordéru. Žádné další kabely už nepotřebujete. Kameru připojíte k NVR jednotce s podporou PoE napájení a hned sledujete živý obraz z kamery.

ANNKE C800 - Snadné Poe zapojení jedním kabelem

Možnosti připojení periferií

NVR rekordér nabízí mnoho výstupů. Ať už se jedná o 4K video výstup přes HDMI, nebo analogový Full HD VGA port. Pokud chcete slyšet audio z jednotlivých kamer, stačí do 3.5mm zdířky připojit třeba vaše reproduktory. Po připojení myši do USB pak můžete NVR rekordér jednoduše ovládat.

Důležitým propojením je datový kabel zapojený do vašeho routeru. Tím je NVR rekordér online a vy se k němu můžete odkudkoliv připojit buď z mobilního telefonu anebo PC.

8MP PoE chytrý kamerový systém - Snadné zapojení a připojení periferií

Výborná kompatibilita

Svůj kamerový systém můžete rozšířit v podstatě o všechny kamery G.Craftsman do rozlišení 12MP. Pokud máte již kamery od jiného výrobce, které podporují protokol ONVIF, můžete je také bez obav připojit k tomuto systému.

12MP Poe NVR jednotka VideoLink - ONVIF kompatibilita

Budete mít přehled

Je jen na vás, kam kamerový systém připojíte. Díky 4K HDMI výstupu ho klidně můžete připojit k vaší televizi. Nebo radši k počítačovému monitoru? Opravdu záleží jen na vás a vašich možnostech. Pokud najdete starý monitor bez HDMI, nevadí, i tak můžete rekordér připojit pomocí Full HD VGA výstupu.

ANNKE H800 - video výstup ve 4K

Sledujte živý náhled odkudkoliv

Díky technologii P2P se do vašeho NVR rekordéru můžete připojit z kteréhokoliv místa na světě. Navíc můžete jednotku sdílet se svojí rodinou, přáteli nebo ochrankou. 

A to díky bezplatné aplikaci v češtině pro mobilní telefony Videolink (iOS, Android), tablety (iPad, Android) nebo Windows. Stačí si vybrat, jak chcete sledovat záznamy a využít tak přesně to, co vám nejvíce vyhovuje. CMS software pro počítač pak může sloužit jako dobrý nástroj pro správu nahraného materiálu.

Videolink - Aplikace pro vzdálený dohled v češtině

Přehledný software pro PC

Díky programu pro PC si můžete video z kamer zobrazit i na vašem počítači. Stačí si nainstalovat program LMS a kameru nebo NVR systém do něho jednoduše přidat. V tomto programu pak můžete upravovat i parametry kamery a celého systému.

LMS klient pro PC

Špičkové materiály

Kromě pouzdra z galvanizované oceli vybírá společnost G.Craftsman čipy nejvyšší kvality a vyrábí integrovanou základní desku s modulem PoE. Špičkové materiály a pečlivý proces výroby  zajišťují, že naše NVR jsou velmi stabilní a spolehlivé.

Vestavěné vyzařovací žebro desky plošných spojů účinně odvádí teplo. Větrací otvory na bočních a spodních panelech NVR mezitím maximalizují proudění vzduchu a odvádějí teplo pryč, čímž zajišťují přenos tepla při různých podmínkách zatížení.

12MP PoE NVR - vyrobeno z nejlepších materiálů

Jedinečný design konstrukce

Pouzdro z hliníkové slitiny malých rozměrů má dobrý účinek na ochranu proti prorezavění a korozi. Uživatelsky přívětivý design, vhodné umístění mikrofonu, reproduktoru a slotu pro kartu SD nabízí maximální požitek z použitelnosti a rozšiřitelnosti. Kabel se stínicí vrstvou a spletenými linkami účinně stíní rušení a přenáší stabilní signály.
Vid IP PoE kamera, připojení + mikrofonIP PoE kamera ColourVU, připojení

Aktualizace firmwaru

Naše oddělení výzkumu a vývoje neustále pracuje na lepším firmwaru, který vám pomůže vyřešit všechny potenciální chyby a problémy při používání výrobků. Zabývají se také novými slibnými funkcemi. Můžeme vám tak poskytnout nejnovější aktualizaci firmwaru po celou dobu životnosti.

8MP IP PoE PTZ kamera, update firmwaru

Popis a rozměry NVR jednotky a kamer

Rozměry kamery: 95(Š)*90(V)mm

Vik IP PoE kamera - rozměry

12MP NVR videolink - rozměry NVR rekordéru

Obsah balení

8MP PoE kamerový systém Videolink - obsah balení

1x 12MP 8kanálový PoE NVR rekordér
2x/4x/6x/8x 8MP PoE venkovní IP turret kamera
2x/4x/6x/8x 20m UTP ethernetový kabel ke kamerám
1x USB myš
1x dálkový ovladač (bez baterií)
1x napájecí zdroj
1x CZ uživatelský manuál
montážní příslušenství ke kamerám
*Sestava neobsahuje HDD (pokud si ho nepřidáte do košíku)
Parametry
Rozlišení 3840x2160px
Snímací senzor 8MP 1/2.8” SONY415
Připojení UTP RJ45 Ethernet,10/100M
Onvif Ano
Záznam NVR rekordér
Video výstup 8MP 3840*2160@30fps
Objektiv 2,8mm
Filtr IR-CUT
Kapacita úložiště max 10 TB
Aplikace Videolink
Stupeň krytí IP66
Komprese videa H.264, H.265, H.265+
Materiál ABS plast, Kov
Funkce alarmu ano
Umístění vnitřní, venkovní
Napájení DC 12V/1A, POE 48V
Noční vidění černobílé 25m, barevné 25m
Záruka 2 roky
Detekce osob ano
Automatické sledování ano
Obousměrné audio ano
Otočná ne
Typ upozornění emailem, v aplikaci
Automatický záznam při detekci osob
Světelnost objektivu F1.6
Citlivost 0.01 Lux @(F1.2, AGC On), Barva: 0.01 Lux @ (F2.0, AGC ON), Čb: 0 Lux s IR
Protokol TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, NTP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, FTP, SMTP, UPnP
Datový tok 32 Kbps - 16 Mbps
Rychlost závěrky 1/50(1/60) - 1/10000
Vyhlazení šumu 2 d / 3 d noise reduction
Kompabilita Android, iOS, Windows
Zpracování zvuku G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC-LC
Přísvit 2 bílé diody / 2 infra diody
Úhel záběru 110°
POE 48V