3MP venkovní otočná wifi kamera, 5x optický ZOOM, Ese


Cena
2 199 Kč

Výrobce
Hiseeu

Kód produktu
3MP-WIFI-BWP-5X

ks

Venkovní wifi otočná kamera s 3MP snímačem s rozlišením 2304*1296px a optickým zoomem, který vám dovolí přiblížit obraz až 5x bez ztráty kvality. Jednoduché ovládání pomocí mobilního telefonu. Záznam na SD kartu. Lze použít jako alarm. Odolné kovové tělo. Aplikace EseeCloud v češtině. Více

Venkovní otočná kamera s 3MP snímačem a pětinásobným optickým zoomem

Inteligentní PTZ kamera s UHD rozlišením 2304*1296px nabízí dostatečně kvalitní záznam a perfektní obraz ve dne i v noci. Nejzajímavější na této kameře je její optický zoom, který vám dovolí přiblížit obraz až 5x, a to bez ztráty kvality. Zoomovat můžete jednoduše přímo v aplikaci EseeCloud, která je navíc v češtině. V aplikaci také uvidíte živý náhled a provedete zde všechny nastavení.

Chytrá kamera může automaticky sledovat osoby, a to v celém zorném poli anebo ve vytyčeném prostoru. Také může fungovat jako alarm, kdy vás upozorní přímo v aplikaci na detekci nežádoucích osob. Může také začít vydávat výstražný zvukový i světelný alarm.

3MP PTZ kamera může záznam nahrávat na SD kartu o max. kapacitě 128 GB anebo se může ukládat do cloudu. Chytrá otočná kamera se k síti připojuje pomocí wifi (domácí wifi síť, nebo přímé připojení AP), nebo přímo do routeru UTP(datovým) kabelem.

Na co se můžete těšit?

 • 3MP objektiv s UHD rozlišením 2304*1296px
 • 5x optický zoom
 • PTZ ovládání pomocí mobilního telefonu nebo přes PC
 • Otáčení o 320° a naklánění o 90° 
 • připojení pomocí Wifi nebo UTP kabelem
 • přímé připojení do kamery AP
 • inteligentní denní i noční vidění s automatickým sledováním osob
 • kamera se může rozblikat a suplovat tak alarm, integrován výkonný reproduktor
 • upozornění na alarm emailem nebo v aplikaci
 • záznam audia
 • obousměrná audio komunikace, lze použít jako interkom
 • odolné kovové tělo
 • Aplikace EseeCloud v češtině
 • záznam v H.265+ kodeku, více zaznamenaného videa při menší velikosti souboru, na kartu se vejde více záznamu při stejné kvalitě

Kam kameru umístit?

Ideálně tak, aby zabírala vámi požadovanou oblast. Obvykle se jedná o vstup do objektu, jako je vstupní brána a branka anebo vstupní dveře do domu. Díky tomu, že je kamera otočná a dovoluje přiblížení, můžete si nastavit automatické sledování osob anebo také pravidelný monitoring zvolené oblasti. 

Kamera vám dokonale zabezpečí nejen vaší domácnost, ale hodí se i do vaší firmy. Díky živému náhledu odkudkoliv máte neustálý přehled o tom, co se u vás ve firmě děje. Díky vestavěnému alarmu s výstražným blikáním a houkáním pak kamera může suplovat klasický alarm.

PTZ ovládaní otočných kamer

Optický zoom 5x

Díky tomu, že má kamera schopnost změnit ohniskovou vzdálenost, můžeme využít skvělé přiblížení obrazu bez ztráty kvality, a to až 5x. Neuniknou vám tak žádné detaily a můžete si tak pohodlně určit, zda budete sledovat celý prostor anebo jen určitý výřez.

Pětinásobný optický zoom

Inteligentní detekce a sledování osob

Díky nenovějším AI algoritmům dokáže kamera velmi účinně detekovat osoby. Můžete si určit střeženou oblast a jakmile bude detekován člověk, kamera může spustit alarm (blikání a houkání) a zároveň vám pošle email o narušení střeženého prostoru. Samozřejmě lze vybrat i tichý alarm, kdy vás upozorní pouze notifikace ve vašem telefonu.

Kamera využívá nejmodernější technologie, a tak nedochází k falešným poplachům. Pohybující se zvířata ani auta tak výstrahu nespustí.

Otočná wifi kamera disponuje funkcí Auto Tracking, díky které může sledovat pohybující se osobu. To znamená, že jakmile do střeženého prostoru (který se předem můžete určit) vstoupí osoba, bude se za ní automaticky otáčet a sledovat její pohyb. Jakmile pak osoba opustí prostor, kamera se vrátí do původní pozice.

Wifi PTZ kameře lze také nastavit pozice, na které se v daných intervalech bude vracet. Tím lze střežit co největší prostor pomocí pouze jedné kamery.

Otočná wifi kamera, Automatické sledování osob

Inteligentní detekce osob

Inteligentní IR-Cut filtr pro barevné noční vidění

Inteligentní IR-Cut filtr automaticky přepíná mezi dnem a nocí tak, aby snížil barevný nádech ve dne a zvýšil jas obrazu v noci. Tím se dosáhne toho, že obraz je za všech světelných podmínek čistý a s minimálním šumem. 

Díky inteligentnímu IR-Cut filtru lze také nastavit kamera tak, aby se v noci při detekci osob automaticky přepnula do barevného režimu. Díky vysoce výkonným LED diodám si kamera automaticky přisvítí, takže bude obraz čistý a jasný.

Barevné noční vidění

Obousměrné audio

Kamera je vybavena výkonným reproduktorem a mikrofonem. Díky tomu jí můžete využívat i ke komunikaci s okolím. Typicky můžete kurýrovi říci, kde vám má zanechat balíček.

Hlavní funkcí mikrofonu je však nahrávání zvuku. Pomocí reproduktoru pak kamera vydává výstražná upozornění, a to buď přednastavená anebo vaše vlastní.

Obousměrná audio komunikace

Záznam na SD kartu nebo Cloud

Kamera může ukládat zaznamenané video buď na SD kartu o max. velikosti 128 GB (cca. měsíc záznamu, který se pak automaticky přepisuje) anebo na placený Cloud. Je tak možná dvojí ochrana nahraného videa. 

Pořízený záznam lze pak pohodlně prohlížet buď v mobilní aplikaci anebo si ho v plné kvalitě stáhnout do PC a využít dalšího editačního programu na přiblížení či vyhlazení videa. Díky inteligentnímu záznamu je možné prohlížet jen videa se zaznamenanou detekcí pohybu anebo nahrávat záznam jen při detekci osob.

Různé možnosti ukládání záznamu

Špičkový video kodek H.265+

Díky využití kodeku H.265+ se při stejné kvalitě na SD kartu nebo do Cloudu vejde více záznamu. To znamená, že se na vaší SD kartu oproti kodeku H.264 vejde až o 50% více záznamu, což pochopitelně snižuje náklady na úložná média.

Kodek H.265+ využívá nižší šířku pásma, je rychlejší při načítání videa a také plynulejší při jeho přehrávání. Využívá metodu inter i intra frame a díky tomu lze dosáhnout kvalitnějšího záznamu při účinnější kompresi.

Inteligentní kodek H.265

Záznam s inteligentním přehráváním

Uložené video na SD kartě nebo v Cloudu si můžete jednoduše přehrávat v mobilní aplikaci. Díky inteligentnímu zvýrazňování alarmu s detekcí osob pak v záznamu rychle najdete požadovanou událost. 

Záznam může být uložen v libovolně velkých blocích, takže hledání podle času pro vás bude ještě přívětivější.

Přehledné přehrávání záznamu v aplikaci

Vnitřní i venkovní použití

Kamera je vyrobena z vysoce odolného ABS plastu, který vydrží i extrémní podmínky. Disponuje vysokým stupněm krytí IP66, které zabraňuje nejen vniknutí prachu, ale hlavně je to ochrana proti intenzivně tryskající vodě. Tím pádem se nemusíte bát umístit kameru přímo na zeď domu.

Vodotěsná, krytí IP66

Způsob připojení

Kamera podporuje dva způsoby připojení k internetu a je jen na vás, jaký si vyberete. Využít můžete jak UTP kabel a kameru tak připojit přímo do routeru anebo jednoduše využít připojení na vaší WiFi. Oba dva způsoby jsou bezpečné a dokonale fungující. Pro připojení přes WiFi je však potřeba dostatečně silný signál.

Připojení pomocí Wifi nebo LAN

Sledujte živý náhled odkudkoliv

Díky technologii P2P se do vaší kamery můžete připojit z kteréhokoliv místa na světě. Navíc můžete kameru sdílet se svojí rodinou, přáteli nebo ochrankou. 

A to díky aplikaci pro mobilní telefony EseeCloud (aplikace v češtině, iOS, Android), tablety (iPad, Android) nebo Windows. Stačí si vybrat, jak chcete sledovat záznamy a využít tak přesně to, co vám nejvíce vyhovuje. CMS software pro počítač pak může sloužit jako dobrý nástroj pro správu nahraného materiálu.

Vzdálený přístup do kamer

Sdílená wifi kamera

Nastavení aplikace EseeCloud

Aplikaci si jednoduše stáhněte z obchodu Google Play a nebo Apple Store. Poté si vytvořte účet a pak již můžete přistoupit k samotnému přidání kamery. Jelikož je aplikace v českém jazyce, neměl by s přidáním kamery nastat žádná problém. Stačí postupovat dle instrukcí a aplikace vás sama provede procesem. Viz. obrázky níže.

Přidání kamery do aplikace EseeCloud

Přidání kamery do aplikace EseeCloud

Přidání kamery do aplikace EseeCloud

Obsah balení

PTZ kamera, obsah balení

Parametry
Aplikace Eseecloud
Automatické sledování ano
Automatický záznam při detekci osob
Certifikát IEC 61000-4-5, GB / T17626, CE, RoHS
Citlivost den 0,001Lux / noc 0,0001Lux
Datový tok variabilní
Detekce osob ano
Filtr IR-CUT
Funkce alarmu ano
Kapacita úložiště 128GB
Kompabilita Android, iOS, Windows
Komprese videa H.265
Materiál ABS plast
Napájení DC 12V/1A
Noční vidění černobílé 25m, barevné 15m
Objektiv 3,6mm - 18mm
Obousměrné audio ano
Onvif Ano
Otočná ano
Připojení Wifi 2,4 GHz, UTP RJ45 Ethernet,10/100M
Přísvit 4 bílé diody / 4 infra diody
Rozlišení 2304x1296px
Rychlost závěrky automaticky
Snímací senzor 3MP 1/2.9" CMOS
Stupeň krytí IP66
Světelnost objektivu F1.2
Typ upozornění emailem, v aplikaci
Umístění vnitřní, venkovní
Video výstup 3MP 2304*1296@15fps; 640x360@15fps
Vyhlazení šumu 2 d / 3 d noise reduction
Záruka 2 roky
Záznam SD karta, Cloud
Zpracování zvuku G.711A