WiFi kamerové sety - Zpracování zvuku - G.711A

Nejrychlejší a nejjednoduší ochrana vašeho majetku pomocí kamerového systému. Instalaci zvládne opravdu každý! Bezdrátové WiFi kamery a NVR rekordér stačí vybalit z krabice a zapojit do zásuvky. A to je vše! Kamery jsou z výroby automaticky spárovány s NVR rekordérem. Po zapnutí vám tedy ihned naskočí obraz z kamer.

WiFi kamerové systémy můžete libovolně rozšiřovat jak o další kamery, tak i o větší HDD. V naší nabídce najdete oboje a pokud nám při objednávce do poznámky napíšete, rádi vám disk namontujeme do NVR rekordéru a sprárujeme další kamery. Na vás už opravdu zbyde jen zapojení do zásuvky.

Wifi kamerový systém: Váš věrný strážce

Představte si, že jste v práci a obáváte se, zda je vaše dítě v pořádku. S wifi kamerovým systémem můžete jednoduše vytáhnout telefon a podívat se, co se děje doma. Vidíte, že vaše dítě si hraje v obýváku a je v bezpečí.

Nebo si představte, že jste na dovolené a chcete se ujistit, že je vaše firma v pořádku. S wifi kamerovým systémem můžete sledovat vstupní dveře, abyste viděli, kdo se pohybuje po vašem majetku.

Zde jsou některé z hlavních výhod wifi kamerových systémů:

  • Jednoduchá instalace: Wifi kamery se připojují k vaší domácí Wi-Fi síti, takže je můžete jednoduše umístit kdekoli a bezdrátově je propojit s vaším telefonem nebo počítačem.
  • Flexibilita: Wifi kamery můžete snadno přesouvat nebo přemisťovat, aniž byste museli dělat jakékoli změny v jejich instalaci. To je ideální pro nájemníky nebo pro případ, že chcete kamery umístit do různých místností nebo prostor.
  • Možnost vzdáleného sledování: Wifi kamery vám umožňují sledovat, co se děje doma nebo ve firmě, i když nejste přítomni. To je skvělé pro kontrolu dětí, domácích mazlíčků nebo majetku.
  • Detekce pohybu: Wifi kamery můžete nastavit na detekci pohybu, což vám pošle upozornění do telefonu nebo e-mailem, když se něco děje. To je skvělé pro ochranu před vloupáním nebo jinými nepříjemnými událostmi.